До свята Св. Терези в Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в Бердичеві пройшло тридення та реколекції в сестер Терезіянок. Кожна проповідь відкривала певні роздуми про життя і ту істинну любов Терези до Бога.

Темою реколекцій для дівчат стала «Неймовірна історія любові». Де на конференціях сестра Антоніна разом з дівчатами поглиблювались в життя Терези, і те як його можна поєднати в сьогоденні. Молитва в тиші, ввечері, читаючи цитати святої Терези та роздумуючи над ними – особлива медитація з Богом.

Суботню святкову Літургію очолив отець Віталій Козак – настоятель нашого санктуарію. Проповідь отця можна прослухати в повному обсязі в аудіофайлах. Слід відзначити наступні цитати з проповіді:

 

«Є територія, є монастир і є сестри. Зовнішнього світу як такого немає.»
«Між 14 вересня і Пасхою ти не міг контактувати ні з ким. У багатьох монастирях у сестер є це до сьогоднішнього дня.»
«Ти перед нею, як відкрита книга. Таке враження, що вона знає що у тебе в серці, знає що у тебе в голові й таке враження, що вона знає все про тебе.»
«Мала дорога, тому що вона проста.»
«Якщо ці малі речі не будуть добре, то говорити про великі це смішно.»

Під час Святої Меси в знак спомину святої Терези освячували троянди. Багато привітань отримали сестри Терезіанки, котрі опікуються костелом, є викладачами катехиз, оази, театрального та музичного мистецтва, підтримкою не тільки для парафіян, а і для отців Кармелітів. Молода монахиня-кармелітка, яка не виїжджала за межі монастиря, нікому в зовнішньому світі не була знайома, однак стала покровителькою місій. Тереза ніколи не заглиблювалась в богослов’я та філософію, у своєму письмі поділилась власним духовним досвідом. Цього було достатньо, аби її проголосили Вчителем Церкви. Її нібито щоденник, де вона писала про свою “малу дорогу”, ділилась як Бог втілював її бажання, розкрила свій внутрішній стан було видано під назвою: “Історія однієї душі” – через рік після смерті Терези.