В стінах Всеукраїнського Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію в ніч з 28 на 29 квітня 2023 р. відбулося Всеукраїнське нічне чування. Цьогоріч темою чування вибрано – “Покликані нести мир”.

«Було дуже круто та атмосферно. По-перше , порівняно з минулим роком , було велика кількість учасників і це робило чування ще крутішим. Приїхало чимало людей з інших областей нашої України.» – Катерина Пацевич, учасниця Всеукраїнського Нічного Чування.

Близько 200 осіб з’єднались в спільному Чуванні в стінах Санктуарію. А саме з таких міст, як: Одеса, Бердичів, Шепетівка, Київ, Сидорів, Житомир, Гвоздава, Шаргород, Мурафа, Ворзель, Кам’янець-Подільський, Коростишів, Любар, смт Чернівці, Красилів, Мукачево, Коростень, Першотравенськ, Полонне, Чуднів, Козятин, Звягель, Хмельницький.

Конференції та адорації провадили отці та сестри ордену Францисканців.

Новий день зустріли Святою Месою, яку очолив єпископ Віталій Кривицький.

«Я хотів би сьогодні, щоб ми знайшли відповідь чи через 50 років будуть люди, які будуть уділяти хліб і вино, які стали Тілом і Кров’ю Господа?» – цитата з проповіді єпископа Віталія Кривицького, яку можна прослухати за посиланням: ПРОПОВІДЬ

«Від нічного чування я отримала дуже багато позитивних вражень. Ця ніч запам’яталася в моїх спогадах назавжди. Атмосфера була незабутня і духовна по своєму, а найбільше мені запам’яталися співи, танці та повчальний досвід від сестер Францисканок.» – Марія, учасниця Всеукраїнського Нічного Чування.

Сестри Францисканки провадили конференцію про бачення світу. Через різні повчальні ігри показали, яке важке життя без зору.

«Хор з Мурафи, який провадив все Нічне Чування – це взагалі окремий вид блаженства. Вони дуже класні, сучасні. Їх приємно було слухати. Круто, що через їхні пісні можна було краще поринути в молитву під час Адорації, та взагалі впродовж ночі» – Олександра Сушицька, учасниця Всеукраїнського Нічного Чування.