24 грудня, о 21:00 розпочалась Пастерка у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію.  

Не так як зазвичай опівночі, а раніше – щоб кожен хто прийшов до храму мав змогу повернутися в свою оселю до початку комендантської години. 

За традицією святкування Різдва Христового починається ще до Вігілійної служби. Християни збираються в родинному колі, читають Євангеліє,  діляться оплатком та куштують пісну вечерю.

Під час ділення перепрошують один в одного за минулий рік і складають побажання на наступний. 

Цього року Святу Месу очолив отець Віталій Козак. Основні цитати з проповіді, яку проголосив отець Юзеф Кухарчик: 

“Боже Слово є як книга, книга яка можна сказати часом закрита перед нами.” 

“І в цей прекрасний вечір, дорогі брати і сестри, тут в Бердичеві. Щоб нашим ключем до Божого Слова, до Слова яке нам Бог на цей вечір, Святий Вечір, нам хоче дати була поезія пані Ліни Костенко.” 

“Потрібно навчитися чекати…” 

“Третій ключ від пані Ліни Костенко до Божого Слова хай буде такий: “І все на світі треба пережити, бо кожен фініш це по суті старт. І на перед не треба ворожити…”” 

“Господь, який народжується вчить нас приймати те, що маємо тут і зараз.”  

Детальніше можна прослухати перейшовши в розділ аудіо

З привітанням та словом звернувся до вірян санктуарію пастор церкви “Новий Час” – Леонід Жучков. Пастор зазначив, що ми живемо в ері Христа і в нас є великі можливості змінити країну та світ. 

Також пастор сказав, за те, як люди святкують Різдво без Христа. Більшість різдвяних фільмів, які транслюються в медіа, не мають і спомину про Ісуса і саме значення Свята. 

“Де немає Христа, там немає і Різдва” – Леонід Жучков. 

“Якщо ми святкуємо разом – це сила. Сила, яка може розруйнувати всі справи диявола”. 

Леонід побажав усім мирного неба, закінчення війни і щоб кожен військовослужбовець повернувся чи повернулась додому цілими, і мали змогу разом прославити Христа.  

Наприкінці Святої Меси віряни, як одна велика родина, ділились оплатком в стінах храму разом зі знайомими, священниками, сестрами та близькими. Долучились від найменшого, до найстаршого вірного Санктуарію. Багато обіймів, побажань линуло з кожного місця в храмі. Одним і найважливішим були мир та закінчення війни.  

Віримо та молимось! Христос Народився!!! Славімо Його!!!