Паломництво міністрантів

21 травня 2022 року на паломництво міністрантів “Служіть Господу з радістю” до Санктуарію Матері Божої Святого Скапулярію у Бердичеві прибуло близько 30 міністрантів.

Цьогоріч за організацію паломництва відповідали Брати Босі Кармеліти. Учасників було 29 – віком від 9 до 19 років. Міністранти прибули з міста Житомир, Коростишів, Першотравенськ та Дубівка. Значну частину учасників склали наші міністранти з Бердичева.

Зустріч розпочалась зі знайомства та реєстрації. Згодом перейшли у храм, де настоятель Бердичівського Санктуарію отець Віталій Козак привітав усіх присутніх та розкрив тему паломництва. “Сумний міністрант, це поганий міністрант”,- зазначив отець Віталій.

Далі на учасників паломництва чекали конкурси та вікторина, які підготувала сестра Антоніна Пухальська. Міністранти ділились на три групи і кожна отримала свою тему патріотичних загадок. А ось на вікторині групи спільно давали відповіді на рахунок формацій міністранта, апостолів, літургію та церкву. Слід зазначати, що команди активно відповідали і мали відповідь на всі запитання.

Основну Літургійну Месу паломництва очолив отець Андрій Бачинський з Коростишева, селезіанець. Проповідь виголосив отець Павло Ферко. Після літургії учасники мали перерву на смаколики та спілкування. Закінчили паломництво міністрантів відновленням міністранських обітів.