У храмі Всеукраїнського Санктуарія Матері Божої Бердичівської, в середу 18 січня почалась велика новенна до Святого Йосифа – Обручника Пресвятої Діви Марії.


Протягом дев’яти тижнів, в кожну середу о 6.45 ранку будемо збиратись у чоловій спільноті на Святій Месі та молитві до святого Йосифа. Це вже четвертий рік у такому вигляді – дев’яти серед – продовжуємо наше знайомство зі Святим Йосифом.


Два перші роки позначила пандемія, минулий та цьогорічний під знаком загрози та агресії з боку росії. Прагнемо навчитись від Святого Йосифа його віри, послуху та присвячення себе коханим особам.


Тематика наших роздумів поділена на три групи, кожна по три теми: «тайни» святого Йосифа, тобто його відносини з Богом Отцем, з Ісусом Христом та Марією, друга трійка тем це чесноти Йосифа, і остання: «спеціальності» святого Йосифа, як заступника в наших життєвих потребах.


Вершиною нашої підготовки буде святкування Урочистості святого Йосифа під час паломництва чоловіків до нашого Санктуарію 18 березня.


У нашій молитві пам’ятаємо про численних чоловіків, які зараз захищають Батьківщину. Деякі з них брали участь в нашій новенні в минулих роках. Як сказав отець Настоятель – Віталій Козак OCD: «сподіваємось, що в наступному році зберемось всі разом вже у мирній Україні».

«Тайни святого Йосифа»

18.01 Слухняний Божій волі
25.01 Хранитель Спасителя
01.02 Обручник Марії

«Святий Йосиф – приклад для нас»

08.02 Покірний тесля
15.02 Окраса сімейного життя
22.02 Опора в труднощах

«Святий Йосиф – наш заступник»

01.03 Заступник у життєвих виборах
08.03 Опора сімей
15.03 Покровитель вмираючих