У неділю в другий день Урочистості Матері Божої Бердичівської,  Свята Меса проходила так само як і в суботу в нижньому храмі санктуарію, задля захисту вірян. Ікона Марії в цей час перебувала на балкончику, що виходить на площу перед храмом. Після Служби Божої був акт віддання України Марії Матері Божій. В цей час всі хто перебував на площі перед санктуарієм, стали навколішки і молились, молились за кожного воїна, за кожну дитину і дорослого, за усю нашу Україну.

Святу Месу очолював Архієпископ Вільнюса, Голова Ради Єпископських Конференцій Європи Ґінтарас Ґрушас. Проповідь можна прослухати в аудіофайлах.

Декілька цитат з проповіді:

“Ми покликані бути свідками Воскресіння. Помазані брати учать у пророчому служінні Христа, бути видимим знаком у світі торжества Христа, не тільки у ранок Воскресіння, але і разом з Марією , Божою Матір’ю, яка вірно стояла біля свого страждаючого та вмираючого сина, ніколи не втрачаючи віри в Божественний план Бога отця, і ніколи не втрачаючи надії на остаточну перемогу свого сина.”

“Чи ми бачимо Христа в наших братах і сестрах, коли вони страждають під час війни, і чи продовжуємо вірити, що тим, які люблять Бога усе співдіє на добро.”

“Віримо та надіємось на багатотисячну зустріч в наступному році під мирним небом України.”

“Царице України, випроси нам мир!”