24 лютого 2023 року день Молитовного Чування у Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію в місті Бердичів. 

Єпископи РКЦ та священники українських парафій спільно з людьми, які прибули сьогодні в Санктуарій, молились за Батьківщину, про довгоочікуваний мир. 

Весь відважний рік люди навертаються до Бога. Кожен від щирої душі промовляє молитву на прохання про Спасіння. Всі 365 днів ми, українці, прагнемо відкрити всьому світу Україну. Спражвню, міцну та сильну. 

Скільки виплаканих годин смутку та печалі, але ми ніколи не здавались , бо з нами весь час була, є і буде надія та віра в Бога та майбутнє нашої країни. Нажаль не повернути життя тих несамовитих, прекрасних українців, які завжди в нашій пам’яті. Ніхто з них не очікував , що стане Ангелом-охоронцем для українців, які боряться виборюючи свою незалежність. Віримо та молимось, що вони отримають вічне життя на небесах. 

Саме сьогодні в день Молитовного Чування, всі спільно молились до нашого Отця та Матінки Божої Бердичівської.

Помолись всі чотири частини Розарію, просячи про мир, опіку для наших військових та кожного українця. Кожен це переживав по своєму, зі своїми думками, спогадами та історіями. 

Святу Месу після Розарію очолив Нунцій Вісвальдас Кульбокас. Проповідь отця можна прослухати за посиланням: Молитовне Чування.

О 15:00 мали спільну Коронку до Божого милосердя, та промовили молитву за Батьківщину. Очолив молитву єпископ Леон Дубравський. 

Закінчили Молитовне Чування Хресною дорогою, яку очолив отець Рафаїл Мишковський. 

Під час Чування, деякі отці дали коментар для читачів нашого сайту, як пройшов для них цей рік, та чи зустрілись з словом “війна” в реальності.