У Всеукраїнському Санктуарії Матері Божої Святого Скапулярію, в суботу 19 листопада, відбувся Деканальний день молоді під гаслом: «Марія встала та пішла швидко». Кількість молоді сягала близько 50-ти учасників з парафій деканату, а саме парафії Святої Варвари, Непорочного Зачаття Діви Марії, Святого Марка – м. Бердичів, парафія Непорочного Серця Марії – с. Гвіздава, парафія Матері Божої Остробрамської – с. Осикове, парафія Святої Агнеси – смт. Гришківці, парафія Святих Петра і Павла – с. Іванопіль, парафія Святого Власія – м. Андрушівка.

На початку зустрічі учасники мали змогу познайомитись ближче за допомогою різних рухливих вправ від сестри Зити та отця Сергія Кагановича, згодом конференцію провів отець Олег Сартаков. Тема конференції: «Справжня людяність», а гасло теми: «Поспішайте робити добро! Час короткий!».

Розглядали саме важливість жити теперішнім і використовувати можливість, яка дана, щоб творити добро. Адже вже немає «вчора» і ще не наступило «завтра». А зробити добрий вчинок ти можеш прямо зараз. Розглядали також шість режимів швидкостей в житті, про які мали можливість обговорити в групках. Молодь ділилась своїм досвідом і тим яку швидкість має кожен в своєму житті.

Далі за розкладом поділ на три команди і участь кожної в трьох різних майстер-класах, які провели отець Олег, отець Артур та молодь Оази. Мали змогу навчатись грати в теніс, танцювати та пізнати сенс «трикутника» в повсякденні.

Під час Адорації в тиші, під супроводом отця Рафаїла та сестри Антоніни, молились про мир в Україні та за кожного нашого Воїна.

Святу Месу очолив отець Сергій Каганович, проповідь проголосив отець Віталій Козак.

Декілька цитат:

«Дає нам сьогодні цей день слово про колаборанта»

«Думаємо, про них погано… є зрадниками,… поставили власні інтереси над інтересами держави…»

«…пробують зробити своє життя краще, незалежно під яким прапором…»

«…я випадково, думала мій, тобі віддаю…»

«Якщо ми відшкодуємо, то робити цю річ в наступний раз буде набагато важче…» «…віддаю вчетверо, отакий колаборант, ось така людина..»